[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text]

Kafanızdan esen herhangi bir soruyu yorum olarak bu sayfaya yazabilirsiniz. [/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_row_inner row_type=”row” type=”full_width” text_align=”left” css_animation=”” css=”.vc_custom_1432452656301{background-color: #eaeaea !important;}”][vc_column_inner width=”1/3″][vc_column_text]Güney Kore’ye tur düzenliyor musunuz?

Henüz böyle bir çalışmamız yok. Makul sayıda teklif gelmesi durumunda değerlendirebiliriz.

Konuyu burada konuşuyoruz.[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_column_text]Güney Kore’de Helal yemek bulabilir miyiz?

Bununla ilgili en kısa zamanda bir yazı yazmak istiyorum. Bittiğinden buradan bildireceğim.

Ayrıca “Korece Helal Kartı” için tıklayınız.[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_column_text]Güney Kore’de rehberlik hizmeti veriyor musunuz?

Kore’de Türkçe bilen 2 Koreli arkadaşımla beraber rehberlik hizmeti veriyoruz. Ücret ve detaylar için; seyahatya@gmail.com [/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

51 yorum

Esranur · 10 Haziran 2023 17:52 tarihinde

Güney Kore’de Türkçe rehberlik yapan arkadaşlar var mı ?

Engin · 8 Mayıs 2022 09:31 tarihinde

Merhabalar Güney kore rehberi
Arıyorum Bayan
1 hafta
Üçreti nedir
Bilgisi olan bilgilendirebilirmi beni
Eşimle Beraber geleceğim

Melike · 1 Mayıs 2018 03:38 tarihinde

İyi günler ben şu an Kore’deyim değişim öğrencisi olarak ve haziran 21den sonrası için 1 aylık tatil planı yapmak istiyorum ama kalacak yer açısından Guesthouse mu daha uygundur yoksa en uygun olacak seçenekler hakkında bir bilginiz var mıdır? Birde şehirler arası ulaşımlar Kore’de nasıl oluyor ben sadece metro ağı üzerinden Seul’e seyahat ettim? Düzenlemek istediğim tatilde sadece Seul’de kalmak istemiyorum genel bir Kore turu yapmak isterim önerileriniz ne olurdu?

  Omer D. · 25 Mayıs 2018 01:55 tarihinde

  Merhaba Melike;
  Eger sadece bir sehirde kalacaksan gochiwon diye bir sey var.
  Bir ayligina oda kiraliyorsun. Uygun olur.
  Buradan bakabilirsin;
  https://goshipages.com

Cevapla