7

Türkiye her noktasıyla farklı güzellikleri sunabilen bir ülkedir. Ege ve Akdeniz kıyılarında gerçekleştireceğiniz tatil olanakları, farklılıkları görebilmeniz açısından oldukça önemlidir. Yoğun iş temposuna bağlı olarak gerçekleşen stres ve bu durumdan kurtulmak isteyen kişiler, tercihlerini deniz turizminden yana kullanıyor. Sessiz ve sakin bir ortamda huzur dolu tatil planlaması yapanların en büyük isteği ise mavi tur programları oluyor. Kısa süre öncesine kadar yalnızca balıkçı tekneleriyle gerçekleşen bu organizasyonlar, günümüzde teknolojik olanaklar ve diğer imkanların artmasıyla birlikte yaygın bir şekilde yapılmaya başlandı. Ultra lüks gulet ve yatlarda size özel deneyimleri yaşayabileceğiniz bu organizasyonları Alaturka Mavi Yolculuk Turları ile gerçekleştirebileceksiniz. Alaturka, sektörde ki 25 yıllık birikimini sizlere ulaştırıyor. Mavi denizin tüm güzelliklerini görebileceğiniz, tarihi, turistik ve doğal alanların keyfini sürebileceğiniz programları hazırlayan bu firma ile güzel zaman geçirme şansına sahip olabilirsiniz.

Akdeniz kıyıları, mavi yolculuklar için en ideal bölgeleri oluşturmaktadır. Özellikle Antalya, adeta turizmin başkenti sayılmakta, her yıl 5 milyondan fazla turisti ağırlamasıyla önemli bir vazifeyi üstlenmektedir. Türk Rivierası olarak adlandırılan Antalya’nın her bir ilçesi birbirinden güzel farklılıkları size sunacaktır. Kemer, Antalya’nın en çok tercih edilen ilçeleri arasında yer almaktadır. Coğrafi olarak Olimpos ile Antalya arasında yer alan Kemer, muhteşem güzellikleriyle dikkat çekici bir yapıya sahiptir. Binlerce yıllık tarihiyle dikkat çeken ve doğal güzellikleriyle de büyüleyici bir dünyanın kapılarını sizin için aralayan Kemer, 1980’li yılların sonuna kadar narenciye bahçeleriyle tanınıyordu. Bu yıllarda hızlı bir yükseliş sergileyen ve turizmde önemli bir yere sahip olan Kemer, sunmuş olduğu imkanlarla insanların gözde tatil mekanlarından birisi haline dönüştü. Kemer bazı yönleriyle dikkat çekiyor. Bir yanında eğlence dünyanın önemli temel taşlarını barındıran Kemer, diğer yanında ise sessizliği ve sakinliğin simgesi haline dönüşmüş bölgeleriyle dikkat çekiyor. Türkiye’nin önemli mavi yolculuk rotalarından birisi olan Kemer, diğer bölgelere de yakın olmasıyla dikkat çekiyor. Olimpos, Adrasan, Kekova gibi bölgelere yakınlığı sebebiyle en özel rotaların ortaya çıktığı Kemer’de farklı güzellikleri hissedebilirsiniz. Kemer’de başlayacağınız mavi yolculuk programları Olimpos ve Çıralı plajı gibi özel noktalara uzanacaktır. Bir diğer rotada ise Likya uygarlığının muhteşem yansıması olan ve şuan deniz altında batık şehir olarak nitelendirilen Kekova bölgesi muhteşem güzellikleriyle dikkat çekecektir. Kemer Mavi yolculuk programlarıyla tüm detayları görebileceksiniz.

Kemer, tatil ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için en ideal noktaların başında gelmektedir. Muhteşem güzellikleri size sunan bu şehir, köklü bir tarihe, muhteşem bir doğaya ve alternatif tatil olanaklarına sahip olmasıyla farklılığını ortaya koyacaktır. Bu güzellikleri yaşamak ve farklılığı hissedebilmek için Alaturka’nın özel yatlarıyla yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Size sunulan ultra lüks yatlar sayesinde hem mükemmel bir tatil deneyimi yaşayacak hem de eşsiz güzellikleri görebilme imkanına sahip olacaksınız. Kemer, tüm güzelliği ve büyülü yanıyla sizi bekliyor olacak.

Seyahatya Tanıtım Bülteni

The following two tabs change content below.

Editör

Seyahatya.com iletişim için email adresi: seyahatya@gmail.com

Editör

Seyahatya.com iletişim için email adresi: seyahatya@gmail.com

0 yorum

Cevapla