liman-bolgesi-savona

Sonsuz mavilikleri kucaklayabileceğiniz ve açık denizlerde derin ufuklara doğru yol alabileceğiniz birbirinden çekici gemi turları ile birbirinden güzel şehirlerin kıyılarında demirlemeyi kim istemez ki… Son yıllarda çok popüler olan gemi ile tatil turu, Ege ve Akdeniz koylarının güzelliğinin yakından görülmesine olanak tanıyıp İskandinavya fiyortlarından Adriyatik Denizi’ne kadar en güzel maviliklere doğru keşfe çıkılmasını sağladı.

Altın rengindeki kumsallar üzerinde yürüyebileceğiniz ve antik çağlardan kalma kalıntıları inceleyebileceğiniz gemi turları unutulmaz hatıralar biriktirmenizi de sağlayacak. Yüzen lüks oteller içinde sanki hiç hareket etmiyormuşsunuz hissi verecek olan lüks gemilerde sinema salonunda diskolara, havuzlardan tiyatro salonlarına kadar pek çok eğlence alternatifi de mevcut. Yeter ki siz nereye gitmek istediğinize karar verin.

Amsterdam mı İspanya mı?

Hiç şüphesiz cevabı zor bir soru olacak ancak gemi turlarıyla Amsterdam’ı ya da İspanya’yı görebileceğinizi söylesem inanır mıydınız? Ren Nehri gemi turları ile görebileceğiniz Amsterdam’da kültür, eğlence ve doğa ile iç içe olabileceğiniz bir Amsterdam turu yapabilir, nehrin muhteşem manzaralarıyla kendinizden geçebilirsiniz.

Gemi ile yapacağınız Akdeniz turlarında ya da Kanarya Adaları gemi turlarında İspanya’nın en güzel şehirlerinde unutulmaz anılarla dolduracağınız İspanya turlarına katılabilir ve Avrupa’daki en renkli ülkelerden biri olan bu bölgenin en güzel şehirlerinde Gruppal.com farkı ile yaşayabilirsiniz. Yapabilirsiniz.

Yazıdaki Fotoğraf: Gruppal (Savona Limanı)

The following two tabs change content below.

Editör

Seyahatya.com iletişim için email adresi: seyahatya@gmail.com

Editör

Seyahatya.com iletişim için email adresi: seyahatya@gmail.com

0 yorum

Cevapla